Technologie

Communication by light

Používáme špičkové technologie značky Ceragon.

CBL_Vystavba-a-pronajem-wifi-siti-obr-01

Používáme tyto mikrovlnné spoje

CERAGON FibeAir IP-20S

Mikrovlnný spoj v provedení full outdoor pracující v koordinovaných pásmech s přenosovou rychlostí až 650 Mbps při šířce pásma 80 MHz. Modulace QPSK – 2048QAM s možností nastavení hitless ACM. Integrovaný tříportový Ethernet switch (FE/GbE SFP) s certifikací MEF s možností nastavení QoS a mnoha dalších parametrů.

Napájení: ze zdroje 48 V nebo PoE

Otevřít dokumentaci

CERAGON FibeAir IP-20G

Mikrovlnný spoj v provedení split mount v koordinovaných pásmech s přenosovou rychlostí až 1 Gbps v režimu 2+0 XPIC. Vnitřní jednotka má integrovaný switch se čtyřmi metalickými a dvěma optickými GbE porty s certifikací MEF s možností nastavení QoS a dalších parametrů. Technologie umožňuje současný přenos Ethenetu – se současným přenosem až 16xE1.

Napájení: ze zdroje 48 V

Otevřít dokumentaci

CERAGON FibeAir IP-20C

Dvoujádrový mikrovlnný spoj v provedení full outdoor pracující v koordinovaných pásmech s přenosovou rychlostí až 1 Gbps při šířce pásma 56 MHz a použití XPIC. Modulace QPSK – 2048QAM s možností nastavení hitless ACM. Integrovaný tříportový Ethernet switch (FE/GbE SFP) s certifikací MEF s možností nastavení QoS a mnoha dalších parametrů.

Napájení: ze zdroje 48 V nebo PoE

Otevřít dokumentaci

CERAGON FibeAir IP-20E

Mikrovlnný spoj v provedení full outdoor pracující ve volném pásmus přenosovou rychlostí až 2,5 Gbps. Modulace BPSK – 1024QAM s možností nastavení hitless ACM. Integrovaný tříportový Ethernet switch (3xGbE nebo 1x10GE+2xGbE u verze ESP) s certifikací MEF s možností nastavení QoS a mnoha dalších parametrů.

Napájení: ze zdroje 48 V nebo PoE

Otevřít dokumentaci

CERAGON FibeAir IP-50C

Dvoujádrový mikrovlnný spoj v provedení full outdoor pracující v koordinovaných pásmech s přenosovou rychlostí až 2 Gbps při šířce pásma 112 MHz a použití XPIC. Modulace QPSK – 4096QAM s možností nastavení hitless ACM. Integrovaný tříportový Ethernet switch (FE/GbE/10GbE SFP) s certifikací MEF s možností nastavení QoS a mnoha dalších parametrů včetně možnosti AES-256 enkrypce.

Napájení: ze zdroje 48 V nebo PoE

Otevřít dokumentaci

CERAGON FibeAir IP-50E

Mikrovlnný spoj v provedení full outdoor pracující ve volném pásmus přenosovou rychlostí až 10 Gbps. Modulace BPSK – 512QAM s možností nastavení hitless ACMB. Integrovaný tříportový Ethernet switch (1/2,5 GbE, QSFP 4×10 nebo 1x40GbE, SFP+ 10 GbE) s certifikací MEF 2.0 s možností nastavení QoS a mnoha dalších parametrů.

Napájení: ze zdroje 48 V nebo PoE

Otevřít dokumentaci