NAVIGACE: Úvod » Kontakty

Chci se zeptat…

Volejte +420 466 613 777
nebo rovnou pište sem:

Je důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám vyplněním kontaktního formuláře poskytujete, zpracováváme zodpovědně, transparentně a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

O společnosti CBL Communication by light s.r.o.

Společnost CBL GmbH se sídlem v Muensteru, SRN patří k předním světovým výrobcům bezdrátových komunikačních systémů pracujících na bázi přenosu dat pomocí optického paprsku. Díky svým bohatým zkušenostem v optoelektronice se dále zaměřuje na vývoj a výrobu speciálních aktivních prvků pro oblast optických kabelových sítí.

Společnost CBL GmbH byla založena v roce 1991 a nosným programem společnosti se stal vývoj, výroba a instalace bezdrátových optických komunikačních systémů. Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu technickému zázemí můžeme dnes našim klientům nabídnout široký sortiment služeb od konzultací až po dodávky na klíč.

V červenci 1996 založila společnost CBL dceřinnou společnost CBL-EAST s.r.o. (dnes CBL Communication by light s.r.o.) se sídlem v Pardubicích, jako obchodní a servisní zastoupení pro střední a východní Evropu. Díky tomuto kroku se dnes můžete setkat s výrobky a službami obou firem v rámci celé Evropy. K dnešnímu dni bylo dodáno zákazníkům více než 3000 bezdrátových optických a mikrovlnných spojů.

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky CBL Communicaation by light s.r.o. si můžete stáhnout zde.

GDPR

Společnost CBL Communication by light s.r.o. dbá na ochranu osobních údajů, které nám předáváte. Je důležité, abyste věděli, že osobní údaje, které nám poskytujete, zpracováváme zodpovědně, transparentně a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

Nahoru ↑