NAVIGACE: Úvod » Kontakty

Chci se zeptat…

Volejte +420 466 613 777, faxujte +420 466 613 407
nebo rovnou pište sem:

O společnosti CBL Communication by light s.r.o.

Společnost CBL GmbH se sídlem v Muensteru, SRN patří k předním světovým výrobcům bezdrátových komunikačních systémů pracujících na bázi přenosu dat pomocí optického paprsku. Díky svým bohatým zkušenostem v optoelektronice se dále zaměřuje na vývoj a výrobu speciálních aktivních prvků pro oblast optických kabelových sítí.

Společnost CBL GmbH byla založena v roce 1991 a nosným programem společnosti se stal vývoj, výroba a instalace bezdrátových optických komunikačních systémů. Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu technickému zázemí můžeme dnes našim klientům nabídnout široký sortiment služeb od konzultací až po dodávky na klíč.

V červenci 1996 založila společnost CBL dceřinnou společnost CBL-EAST s.r.o. (dnes CBL Communication by light s.r.o.) se sídlem v Pardubicích, jako obchodní a servisní zastoupení pro střední a východní Evropu. Díky tomuto kroku se dnes můžete setkat s výrobky a službami obou firem v rámci celé Evropy. K dnešnímu dni bylo dodáno zákazníkům více než 3000 bezdrátových optických a mikrovlnných spojů.

Nahoru ↑